Премиерът Бойко Борисов съобщи лично на своята страница във Фейсбук, че днес е дал два положителни теста за COVID-19. Той е поставен на домашно лечение и чуства леко общо неразположение.
"Въпреки че РЗИ официално ми свали карантината, още в петък отложих всички срещи и публични прояви за предстоящите дни. След два PCR теста от днес съм положителен с COVID-19. Като цяло имам общо неразположение, към момента по преценка на лекарите оставам на домашно лечение. Всички контактни с мен са подадени на РЗИ. Сигурен съм, че спазвайки мерките, заедно ще се справим!"
Пожелаваме крепко здраве и бързо преборване на болестта на нашия премиер!