Успешно приключи търсенето на 2-годишния Мехмед от Якоруда, който беше намерен преди малко от органите на реда.
Детето е открито в съседното село, живо и здраво е, а следствените действия продължават. Изяснява се как то е изминало разстоянието от над 10 километра, за да се озове в съседното село, а по-рано днес от МВР съобщиха, че отвличане е една от работните версии.
В търсенето взеха участие над сто души полицаи и доброволци, всички доволни от щастливата развръзка.